COOL TOUCH PREMIUM Black

  • COOL TOUCH PREMIUM Black

  • COOL TOUCH ir inovatīva jaunākās paaudzes dzeramā ūdens iekārta. Tas ir modernākais un drošākais risinājums biroja vai ražotnes nodrošinājumam ar tīru dzeramo ūdeni.
  • COOL TOUCH piedāvā gāzētu ūdeni (CO2), atdzesētu ūdeni (10°С) un karstu ūdeni (92°С).
  • COOL TOUCH iekārta ir kompakta un ērta, ar skārienjutīgu displeju un elegantu alumīnija korpusu, kas izgatavots no ekoloģiski tīriem un otrreizēji pārstrādājamiem materiāliem – alumīnija un stikla.
  • COOL TOUCH iekārtā iebūvēta inovatīva ozonu ģenerējoša sistēma THUNDERGUARDTM, kas nepieļauj mikroorganismu un vīrusu attīstību dzeramajā ūdenī. Tehnoloģija ir patentēta Eiropas Patentu iestādē.

Ūdens aizsardzība, izmantojot ozonu, saglabā ūdenī cilvēka organismam nepieciešamos sāļus un minerālvielas. Šobrīd ūdens aizsardzība ar ozona palīdzību ir pats drošākais un efektīvākais ūdens aizsardzības risinājums, kas ir arī draudzīgs apkārtējai videi.

Papildu drošību rada "WaterStop" sistēma, kas pasargā no nekontrolētas ūdens noplūdes, viens izplūdes krāns, ogļskābās gāzes (CO2) pieejamības un spiediena kontroles sistēma ar signalizāciju, kā arī citu brīdinājuma indikatoru darbība.

COOL TOUCH raksturo liela energoefektivitāte. Kustības sensori un unikāla programmēšanas sistēma ļauj programmēt iekārtas darbību atbilstoši vēlmēm un būtiski ietaupīt elektroenerģiju. Inovatīvs skārienjutīgs displejs palīdz interaktīvi vadīt iekārtas funkcijas un operatīvi saņemt informāciju par tās stāvokli. COOL TOUCH iekārtā ir izmantotas efektīvas siltumizolācijas materiālu tehnoloģijas, samazinot elektroenerģijas patēriņu.